obserwatorzy

translate

sobota, 23 lutego 2013

pamiętam każdy rok .

cześć ;) jestem taka przymulona , że aż mi nie dobrze z tego powodu ... muszę gdzieś wyjść . przewietrzyć się . może uda mi się jakoś ożyć . jest to ostatni dzień ... już jutro skończę 15 lat . czas ucieka ... pamiętam każde moje urodziny od czterech lat .
cztery lata temu moja ciocia wróciła z Anglii i razem z dzieciakami przyszła na moje urodziny . była też inna ciocia z malutką jeszcze Gabrysią . siedzieli w salonie . w moim pokoju miałam swoje koleżanki . Agata , Natalia , Kasia i Ola . śmiech i beztroskie życie bez zmartwień .
trzy lata temu również zaprosiłam koleżanki do domu . tyle , że już wtedy byłam po zamianie pokoju z rodzicami . Agata , Natalia , Karolina i Ola . tym razem już bez rodziny . byłam wtedy z NIM . pamiętam jak o tym rozmawiałyśmy . spacer , na którym spotkałyśmy Miłosza i Wiktora . jejku .
dwa lata temu już nie zapraszałam nikogo do domu . wolałam pójść na pizzę . Magda , Miłosz i Wiktor . hahahaha :D najlepsze i najśmieszniejsze prezenty jakie dostałam . później spacer i spotkanie dresów xD dużo kalorii itp .
rok temu robiłam tylko urodziny dla rodziny . świetne dyskusje . zabawa z dzieciakami . nie chciałam już nic świętować . nie miałam ochoty . straszne wspomnienie . problemy i nic więcej . koszmarny internet . pojebani ludzie (przepraszam za przekleństwo , ale inaczej nie da się tego opisać) . chciałam dobrze dla przyjaciółki , ale i tak wyszłam na najgorszą .
pamiętam każdy rok ... czasami wolę zapomnieć . nie da się tak .

w tym roku ... jutro zapraszam rodzinkę a w piątek wybieram się na kulturalne piwko za moje zdrowie razem z Kusią , Martą i Miłoszem . za to w sobotę prawdopodobnie jadę do Poznania z Mariką . to na tyle . mam nadzieję , że z każdym rokiem , który mi przybędzie , będzie coraz lepiej . trzymajcie się ;*********

dwa lata temu .
"pomyśl życzenie" ♥


2 komentarze: